Rugsėjo 8 d. Vilniaus lenkų kultūros namuose vyks tarptautinio vaikų ir jaunimo meninės kūrybos konkurso „M.K. Oginskis. Sugrąžinkime laiką“, skirto 250-osioms M.K.Oginskio gimimo metinėms geriausių darbų pristatymas ir nugalėtojų paskelbimas

Pradžia | Renginiai >Rugsėjo 8 d. Vilniaus lenkų kultūros namuose vyks tarptautinio vaikų ir jaunimo meninės kūrybos konkurso „M.K. Oginskis. Sugrąžinkime laiką“, skirto 250-osioms M.K.Oginskio gimimo metinėms geriausių darbų pristatymas ir nugalėtojų paskelbimas
2015-09-07

plakatOginskimm

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras kartu su Dailės mokytojų asociacija ir Lenkijos institutu Vilniuje 2015 m. vasario 15 d. – gegužės 30 d. organizavo tarptautinį vaikų ir jaunimo meninės kūrybos konkursą „M.K. Oginskis. Sugrąžinkime laiką“, skirtą 250-osioms M.K.Oginskio gimimo metinėms.

Konkurse dalyvavo 224 vaikai iš įvairiausių Lietuvos vietovių, Rusijos federacijos, Baltarusijos. Jie savo piešiniuose dailės kalba išreiškė savo santykį su istorine praeitimi.

Parodoje bus eksponuojama 60 geriausių darbų iš trijų amžiaus grupių.

Iškilmingas parodos pristatymas ir nugalėtojų paskelbimas vyks rugsėjo 8 d. , 14 val.  Vilniaus lenkų kultūros namuose (Naugarduko g. 76, Vilnius).

Parodos kvietimas

 

Įėjimas laisvas

Organizatoriai:
Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras
Dailės mokytojų asociacija
Lenkijos institutas Vilniuje
Vilniaus lenkų kultūros namai