Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos galerijoje – tarptautinę tapybos parodą „Sugrįžimas į Tėvynę“

Pradžia | Renginiai >Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos galerijoje – tarptautinę tapybos parodą „Sugrįžimas į Tėvynę“
2016-01-19

Kviečiame pradėti ir šiuos 2016 m., aplankant dar vieną Mykolui Kleopui Oginskiui skirtą renginį – tarptautinę tapybos parodą „Sugrįžimas į Tėvynę“,
kurią parengė Lietuvos dailininkų sąjungos Klaipėdos skyrius. Maloniai kviečiame atvykti į parodos atidarymą, kuris įvyks š.m. sausio 19 d. (antradienį) 17.30 val. Lietuvos nacionalinės UNESCO komisijos galerijoje Šv. Jono 11, Vilniuje.
Parodos atidaryme dalyvaus: Lietuvos dailininkų sąjungos Klaipėdos skyriaus atstovai, istorikė Dr. Ramunė Šmigelskytė-Stukienė, knygos ,,Kunigaikščiai Oginskiai Lietuvos istorijoje” sudarytoja ir aktorė Virginija Kochanskytė.

Su Abiejų Tautų Respublikos istorija siejamam visuomenės veikėjui, politikui, diplomatui, garsiam kompozitoriui ir menų mecenatui M. K. Oginskiui įamžinti pakviesti 12 Lietuvos, Lenkijos bei Baltarusijos menininkų sukūrė įdomų vizualinį pasakojimą apie žymiojo didiko gyvenimą ir jo paveldą šiandien, pakvietė susimąstyti apie bendrą istorinę atmintį ir kultūrą vienijančią figūrą. Projekto dalyvių, kuriuos įkvėpė polonezo melodija, tapyba žavi nutapytų vaizdų įtaigumu ir menine forma. Paroda jau buvo eksponuota Klaipėdoje, Rietave, Minske.

Paroda veiks iki š. m. vasario 8 d. Daugiau informacijos čia: http://unesco.lt/news/archives/3051

Aurimas Eidukaitis

Dailininko Aurimo Eidukaičio diptikas „Paskutinė graži rudens diena“